Na poti

peljeva se po zasneženi cesti
ledeno hladne šipe in snežinke
slečem jeans
pulover
ostane le perilo in volnene nogavičke
na sedežu ob tebi
zbira se toplina
valovijo dotiki
pod odejo gola, skrita
tako lep dan je
da sem morala bliže
in ti pokazati
nasmeh, stegna očarljiva
zamudiva se na poti, zamudiva
nasloniva se na zaspalo roko
in si želiva
sobe
tuš
dišeče milo
na trebuhu mirno spati
se prebuditi v jutru
in še dolgo ne vstati

sheeba

Komentiranje je zaprto!

sheeba
Napisal/a: sheeba

Pesmi

  • 21. 12. 2009 ob 00:38
  • Prebrano 778 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 130

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!