PREBOLEL SEM OSLOVSKI KAŠELJ

Če na oslu ne sedim, sem bedak, če pa, sem prostak,
če nanj posadim ženo nisem gospod, prej idiot,
če ga jezdita brez potnega lista, sta sadista,
če ga jaha Kristus kralj, nastane škandal,
če nosi begunsko družino
pa se ogroža mojo
domovino.

Svit

Svit

Poslano:
26. 06. 2026 ob 11:59

Slika: Svit

Veliki osel jaha majhnega konja.

Markovec KP

Morda je slika naslednjega: Konj

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 26. 06. 2026 ob 11:57
  • Prebrano 70 krat

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!