Ne vidim zvezd, ne lune,ne lučk in ne kresnic.Ni iskre, ne plamena,a polno je bodic.V tej temi se pretrgamed nama zadnja nit.Če prideš, še poslednjič,ti vrnem tvoj nakit.
Katarina Ambrož
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Katarina Ambrož
Pesmi