
ko te pogledi samo oplazijo
gredo skozi ali
zategnejo neznano mišico obraza
ko je v pozdravu neizgovorjeno
kaj pa dela tukaj
ko stoli okoli tebe ostanejo prazni
dokler jih drugje ne zmanjka
ko na isti si kot pred ....
odgovoriš
nisem vedel da sem že takrat tako izgledal
ko za tvojimi besedami
ostane zvok preluknjane gume
ko te izdihnejo preden odideš
in pohojen nasvidenje posesa čistilka
ko voznik avtobusa spelje
čeprav mu mahaš z zasoplostjo
ko se ne spomnijo
da so te že srečali
v tvojem nasmehu
pa je zadovoljstvo
ker veš ...
in ker si star
te to ne ustavi
Bravo. Starost je dosežek, mladi ne morejo vedeti, če kdaj sploh bodo - stari!
LP, lidija
Komentiranje je zaprto!