
Še komaj spisalo
mi slednjo je pesem,
za epilog se pritiče
nekaj besed v slovo:
Vse žitje je častno
služilio v zvestobi,
vedno čilo, nared
- to moje pero!
pero je samostalnik srednjega spola, zato bi morda začel takole:
še komaj spisalo
je slednjo mi pesem?
Prmejduš, da res, Lidija, me je kar pošteno sram, da sem naredil to osnovno napako.
Prijazen pozdrav,
Sašo
O, lepa hvala ti, poet Drago!
S pozdravom,
Sašo
Nek globlji pomen veje iz tvoje pomenljive pesmi, spoštovani poet Sašo ... zato: naj bo še dolgo nared za nove in nove podčrtanke to tvoje čilo pero. Čestitke in lep večer ti želim,
Breda
Malce pa res, spoštovana Poetesa Breda. Hvala ti za te besede; in seveda za tvoj, kot vedno prijazen komentar.
Naj ti bo poletje, navkljub vročini, prijetno in osvežujoče ...
Z lepim pozdravom,
Saßo
Tole pero je zelo hvaležno za dolgo in polno življenje. Toliko lepega je poneslo v večnost.
Prijazen praznični pozdrav,
Matjaž
Komentiranje je zaprto!