MOJE PERO

 

Še komaj spisalo

mi slednjo je pesem,

za epilog se pritiče

nekaj besed v slovo:

Vse žitje je častno

služilio v zvestobi,

vedno čilo, nared

- to moje pero!

Sašo Zorc Florjanski

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
22. 06. 2026 ob 15:26

pero je samostalnik srednjega spola, zato bi morda začel takole:


še komaj spisalo

 je slednjo mi pesem?



Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
22. 06. 2026 ob 15:38

Prmejduš, da res, Lidija, me je kar pošteno sram, da sem naredil to osnovno napako.

Prijazen pozdrav,

Sašo

Zastavica

DragoM

Poslano:
22. 06. 2026 ob 18:29

Čestitke!!

Lp, Drago

Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
22. 06. 2026 ob 18:40

O, lepa hvala ti, poet Drago!

S pozdravom,

Sašo

Zastavica

koni

Poslano:
22. 06. 2026 ob 22:04

Nek globlji pomen veje iz tvoje pomenljive pesmi, spoštovani poet Sašo ... zato: naj bo še dolgo nared za nove in nove podčrtanke to tvoje čilo pero. Čestitke in lep večer ti želim,

Breda

Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
23. 06. 2026 ob 05:00

Malce pa res, spoštovana Poetesa Breda. Hvala ti za te besede; in seveda za tvoj, kot vedno prijazen komentar.

Naj ti bo poletje, navkljub vročini, prijetno in osvežujoče ...

Z lepim pozdravom,

Saßo

Zastavica

Matjaž Lutarič - Lynx

Poslano:
25. 06. 2026 ob 12:06

Tole pero je zelo hvaležno za dolgo in polno življenje. Toliko lepega je poneslo v večnost.

Prijazen praznični pozdrav,

Matjaž

Zastavica

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
25. 06. 2026 ob 13:16

Naj bo tudi tebi, Matjaž!

Sašo

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Sašo Zorc Florjanski
Napisal/a: Sašo Zorc Florjanski

Pesmi

  • 21. 06. 2026 ob 20:35
  • Prebrano 230 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!