
Rekla je da me voli,
smirila se,
umrla.
Život me je poljubio,
tebe ja,
mama.
Hvala.
Marina dobro jutro
Lepo in zelo težko.
To izkušnjo doživimo in
Hudo je. Hvala ti, da si delila.
Želim tu lepo nedeljo,Irena
Dobro jutro, Irena!
Teška uspomena na dragu majku :(
Hvala i bolji dan
M
Spomini, trenutki, ki se vračajo, zasijejo kakor od sonca osvetljeno okno v daljavi. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Veliko hvala, Milan Ž. - Jošt Š.
M..
Komentiranje je zaprto!