FOTOKO

Ko vzide končam,
v hladu zgodnjega jutra
osujem krompir.

Svit

Svit

Poslano:
20. 06. 2026 ob 14:38

Svit

Morda je slika naslednjega: trava

Zastavica

Kamena Strela

Poslano:
20. 06. 2026 ob 15:18

Krompirček, krompirček. Domač je najboljši. Ti pa košato raste in malce v hipi konstelaciji :D

Zastavica

Svit

Poslano:
20. 06. 2026 ob 15:27

OJ, Kamena Strela,

krompir je zame osnovna hrana,

kot najemnik imam vrt bezplačno na razpolago.

Zastavica

Kamena Strela

Poslano:
20. 06. 2026 ob 15:33

Odlično. To je res super. 

Dobro in v sožitju z vremenom in naravo obdeluj vrt. To je neprecenljivo.

Pozdrav! :)

Zastavica

Svit

Poslano:
20. 06. 2026 ob 15:54

Nekoč je bil ta del kapsnik-zeljnik, ker je bolj v senčni legi,

lastnik je zadovoljen da vrtnarim in s tem preprečujem,

da se teren zarašča. To da lahko delam

z rastlinami mi je v veliko

zadovoljstvo.

Zastavica

miko

Poslano:
20. 06. 2026 ob 18:52

bi rekel kar fotoku. odličen. 

dodal bi le,

droben kot pika

je bil videti kuhar

ko je prihajal iz dežele Q'i


lp

Zastavica

Svit

Poslano:
20. 06. 2026 ob 19:39
Spremenjeno:
20. 06. 2026 ob 19:55

OJ, miko,

kdor ima krompir je sit,

da sreče ne omenjam kot sprano frazo.

Hvala za izrečeno.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 20. 06. 2026 ob 14:38
  • Prebrano 92 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!