
Krompirček, krompirček. Domač je najboljši. Ti pa košato raste in malce v hipi konstelaciji :D
OJ, Kamena Strela,
krompir je zame osnovna hrana,
kot najemnik imam vrt bezplačno na razpolago.
Odlično. To je res super.
Dobro in v sožitju z vremenom in naravo obdeluj vrt. To je neprecenljivo.
Pozdrav! :)
Nekoč je bil ta del kapsnik-zeljnik, ker je bolj v senčni legi,
lastnik je zadovoljen da vrtnarim in s tem preprečujem,
da se teren zarašča. To da lahko delam
z rastlinami mi je v veliko
zadovoljstvo.
bi rekel kar fotoku. odličen.
dodal bi le,
droben kot pika
je bil videti kuhar
ko je prihajal iz dežele Q'i
lp
OJ, miko,
kdor ima krompir je sit,
da sreče ne omenjam kot sprano frazo.
Hvala za izrečeno.
Komentiranje je zaprto!