
Milni mehurčki so se zbrali,
da bi kraljico
milnih mehurčkov izbrali.
Vsak mehurček se je moral pokazati
in najlepše barve nase dati,
za nagrado pa dolgo obstati.
Tekmovali so v letni in zimski opravi,
najlepše barve zasijale so v sončni opravi,
a lepi bili so tudi v zmrznjeni postavi.
Zmagala je princesa iz naravnega mila,
ker so bile njene barve res ekološke,
z okolico pa se je najlepše zlila.
Luštna. Milni mehirčki so res čarobni. Jaz jih imam vedno na zalogi :)
imam tudi sam nekaj čudovitih zmrznjenih fotografij
Komentiranje je zaprto!