
v rani uri
roka ležerno
drži volan
z očmi
pred lučmi
in mislimi
tam nekje
med sanjami
in črno luknjo
zavora
ne zavira
kar tako
na polno
nekaj
se je zapodilo
pod avto
hvalabogu
me refleksi
niso zapustili
"Menda ga nisem povozil!"
počasi peljem naprej
v vzvratnem ogledalu
ga vidim
sedi sredi ceste
kot, da je nekaj pozabil
mogoče hvaležen
za sedmo življenje
DragoM dobro jutro
Ja res, mucki imajo sedem
Življenj. Lepo te je bilo brati.
Lepi dan ti želim,Irena
Pa še prav imaš, Svit, res je bil oranžen!
Hvala, da me bereš!
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!