muc

 

v rani uri

roka ležerno

drži volan

z očmi

pred lučmi

in mislimi

tam nekje

med sanjami

in črno luknjo

 

zavora

ne zavira

kar tako

na polno

nekaj

se je zapodilo

pod avto

 

hvalabogu

me refleksi

niso zapustili

"Menda ga nisem povozil!"

počasi peljem naprej

 

v vzvratnem ogledalu

ga vidim

sedi sredi ceste

kot, da je nekaj pozabil

 

mogoče hvaležen

za sedmo življenje

DragoM

IŽ-lev

Poslano:
20. 06. 2026 ob 06:53

DragoM dobro jutro

Ja res, mucki imajo sedem

Življenj. Lepo te je bilo brati.

Lepi dan ti želim,Irena

Zastavica

Svit

Poslano:
20. 06. 2026 ob 08:51

Če so oranžni se na repu vidi 9 obročev...

Zastavica

DragoM

Poslano:
20. 06. 2026 ob 14:10

Hvala, Irena, da me bereš!

Lp, Drago

Zastavica

DragoM

Poslano:
20. 06. 2026 ob 14:12

Pa še prav imaš, Svit, res je bil oranžen!

Hvala, da me bereš!

Lp, Drago

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

DragoM
Napisal/a: DragoM

Pesmi

  • 19. 06. 2026 ob 22:12
  • Prebrano 82 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!