
Čakati nekoga...
(A koga? Ne vem!)
Se zdi mi kot droga;
enak je problem!
Misli so polne
le tega-nekoga.
Misli so bolne
iz tega razloga:
Upaš, da srečo
ti ta bo prinesel.
Da v prazno bo vrečo,
ti smisel natresel.
A vendar kjerkoli
zdaj sreča živi,
jo ta, že kdorkoli,
le zase lovi.
Pesem, ki je na videz lahkotni odmev v praznini v čakanju. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!