Učiteljica

Stojim pred razredom. Vpišem uro, manjkajoče. Želim začeti razlago, ko se zasliši samo molk in neko čudaško piskanje. Dijaki me gledajo, se hihitajo in se žokajo. Poskusim znova, v grlu pa začne nekaj škrtati in špikati, glasu pa nobenega. Vsaj ne tistega, ki bi moral priti iz mojih ust. Kar naenkrat zagrmi: »Dušiš me.«

 

nezavilhelm

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
19. 06. 2026 ob 09:06

Tudi v podzavesti se pretaka življenje in se nekoč ob visoki zapori silovito prelije. Čestitke!

Milan Ž. - Jošt Š. 

Zastavica

nezavilhelm

Poslano:
19. 06. 2026 ob 19:55

Hvala lepa. Prijeten dan, Neža

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

nezavilhelm
Napisal/a: nezavilhelm

Pesmi

  • 14. 06. 2026 ob 22:30
  • Prebrano 105 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!