
bilo je nešto malo
suza usred pepela mada
hrabro čučnuh u sebi
rekao je: nehotice
tvoja me ljubav izmislila
možda
planuh igrom slučaja
zaumne ptice tužnih tropa
uvek sam bio
debela nečija senka
nikad
ne bih otvarao usta
kao evnuh dok čuva
vrata raskošne ložnice
uostalom šta bismo sada
kad ostade samo parčad
od starih ljubavnika
Izvini, Svit, na kasnom odgovoru - imala sam problem sa računarom ...
Ana je to savršeno odgovorila.
Srdačno, Jagoda
Hvala, Ana, za podčrtanku i odgovor Svitu! :*
lp, Jagoda
Komentiranje je zaprto!