
Nebo
Je previsoko
In zvezde
So predaleč
Da bi jih lahko
Objela
Na Zemlji
Si bom našla
Nekaj prizemljenega
Človeka
Ki išče pot
Srečno
Kot je mogoče
Samo v iluziji
Kot cirkuški klovn
Mi bo obljubljal
Nebesa
In morda bom
Celo verjela
Ker bo govoril
Tisto kar bi rada
Slišala
Čeprav več
Ne verjamem
V čudeže
Spoštovana Ana
Hvala ti za podčrtanko
In Lepi vikend ti želim,Irena
Komentiranje je zaprto!