VSTAJENJE

"Kdor ima se mu bo še dalo, kdor nima, se mu bo
odvzelo še tisto kar ima." A Gospod evangelijev
ne misli bankirje, ki nam hranijo
denar in zlato.


Ljubezen z dobrimi deli vzhaja v kruh;
neodvisno nihče ne more lastiti,
ker nasiti vse brez razlik;


zato vse bolj dojemam,
da je smrt le
privid

Svit

Svit

Poslano:
06. 04. 2026 ob 13:53

Pozdravljena Kamena Strela, 

podpišem kar omenjaš, in dodajam dva stavka,

ki jih je izrekla muslimanka Amina Rahman, ko se je vrnila 

iz klinične smrti:

" Mnogi ljudje ne sledijo zlu, ker bi ga ljubili, sledijo mu, ker nosi jezik pravičnosti.

Resnica ni kruta, resnica je usmiljenje, kruta se zdi le, če smo navezani na laž.

Če te zanima njena zgodba ti jo pošljem na tvoj mail.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 05. 04. 2026 ob 12:56
  • Prebrano 320 krat

Uredniško pregledano.

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!