
znojil sem se
nisem spal
ponoči sem vstajal
ponoči sem šel peš v Kranj in nazaj
blodil sem kot mesečen izčrpan
šel sem v Logarsko dolino
šel sem na Storžič
šel sem pit
pil sem
roke vil sem
pil sem
pil sem
pil sem
pijan sem bil
pijan nisem spal
pijan sem se zbudil
pijanec sem bil
zbudil sem se z mačkom
sovražil sem cel svet
sovražil vse ljudi
razen seveda tebe
vsakega posameznika vsakogar posamič
najbolj sem sovražil sebe
in se še vedno sovražim
"Gnida ušiva,
krempelj usran!"
Tale "krempelj usran" me je pa nasmejal (*_*)
Komentiranje je zaprto!