
Ja, z mojo dušo sva najboljši prijateljici, a je še vedno skrivnostna in je ne poznam do obisti. Morda se mi bo v polnosti razodela po smrti, ko bom nekaj časa samo duša do vnovične utelesitve. Me pa zanima, kakšna je razlika med mojo dušo in mojim duhom, če kdo ve ...
Kamena Strela, ljudje smo zelo kompleksna bitja, o sebi večina ve bolj malo.
Imamo kar nekaj teles, od fizičnega, čustveno - astralnega, umskega,
duševnega, vzročnega in duhovnega, do "vesoljnega..."
Z razvojem se eden za drugim transformirajo.
V našem osončju obstaja 9 širitev zavesti,
recimo Jezus je z Vstajenjem dosegel
peto stanje, Maitreja ima sedmo,
Buda pa osmo...
Hvala lepa, Svit. Malce bolj si mi odstrl te tančice našega bitja.
Želim krasen dan ☆
Nada, tako kot odhajajo pomladi in se vračajo,
tako je tudi z nami. Blagor vsakemu, ki
se mu obudi spomin, kajti s-pokojni
živijo, živi pa umro.
Hvala za
dotik.
Svit dobro jutro
Ko duša vstopi v telo
Življenje pride, ni tko.
Lep dan ti želim,I.
Komentiranje je zaprto!