
Odkar pivski pulti samevajo zaradi obiskovalcev, ki nimajo denarja, so se pijanske debate preselile na spletne forume družbenih omrežij.
Boljše biti živ pijanec, kot trezen mrtvec.
Lep pozdrav, Marko.
Ja, Marko, Plavi orkestar je izvajal skladbo, Bolje biti pijan, nego star. Čeprav jaz pijancev ne maram.
Lp, Bojan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!