In se iztečem
ko me bo dih spodnesel
in razsul po zemlji
bom razčesavala odmeve
trosila žvrgoleče krošnje
pripenjala zorane sence
ko polmrak olista tišino
in slutnja klecne
se iztečem
tuskulum
Poslano:
12. 02. 2026 ob 15:01
Poslano:
12. 02. 2026 ob 15:06
Poslano:
12. 02. 2026 ob 18:28
urednica
Poslano:
17. 02. 2026 ob 18:19
Čestitke k pesmi o prehajanju ...
lp, Ana
Poslano:
23. 02. 2026 ob 20:33
Hvala Svit in Ana.
Vse dobro želim!
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: tuskulum
Pesmi
- 12. 02. 2026 ob 14:56
- Prebrano 222 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 65
