
Katoličani
proizvajajo morilce
in s tem
neharmonično
in trpečo družbo
Potem pa kao
dajejo obliže
na karmično
zasluženo
trpeče morilce
in so kao sveti
Idiotizem
Katoliški idiotizem
Nek duhovnik
mi je nekoč priznal
Če ljudje ne bi
jedli mesa
bi bili že v raju
Vejo vejo
Samo Ne povejo
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Andreja Preprosta
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!