
Glej,
to je tista reka,
kamor solza mi odteka.
Glej,
to so tiste skale,
ki bi me vedno poslušale.
Glej,
to pa tisto je drevo,
ki ga objamem, kot telo
Povej,
ali me sploh kaj poslušaš,
ali pa to vsaj poskušaš?
Povej,
ali me sploh kaj razumeš
ali to lahko doumeš?
Povej,
ali tebi je sploh mar?
Le ne molči. Le nikar!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!