Koga peti bi poslušal rad
Tišina je raj,
Ne pa direndaj,
Ko dviga moj sluh
Se iz kaotičnih muk,
Pozabim na konec,
Posedam na začetku.
Žlahten veter, plemenit!
V Božjih pesmih čudovit.
Ko se znajdem tu
Juhuhu!
444

Napisal/a: 444
Pesmi
- 17. 01. 2026 ob 03:55
- Prebrano 80 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 0
