
Smiliš se mi
Znašel si se
Med dvema ognjema
Verjetno si mislil
Da mi bo vseeno
In enako si mislil
Za drugo stran
Ti se potuhneš v jarke
Kjer je nekaj duš
Izgubilo življenje
In rafali letiji
Čisto blizu tvoje glave
Na momente ti je všeč
A si navajen tega
Jaz pa bom nehala
Edino mobitel
Je moj
In na tv hočem mir
Vse drugo
Ne ne bom več
Se borila
Ker če bi imel
Vsaj eno v resnici rad
Se ne bi skrival
Seveda ti zmoreš še več
Z zaprtimi očmi
Bi lahko igral simultanko
Pa bi še celo zmagal
Smiliš se mi
Bi a ne gre
To je edino kar je
Grem naprej
In kaj vem kje se bo
Kaj zgodilo enemu
Ali drugemu
Človek pride do točke, ko mora obrniti hrbet ... žalostna pesem.
Nada res je žalostna.
Človek bolj ko se zapleta
Hujše je. Rada bi imela
Mirno življenje...se mogoče
Motim da to le ni mogoče..
Tudi tebe želim lepo
Popoldne in večer
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!