Smiliš se mi

Smiliš se mi

Znašel si se

Med dvema ognjema

Verjetno si mislil

Da mi bo vseeno

In enako si mislil

Za drugo stran

Ti se potuhneš v jarke

Kjer je nekaj duš

Izgubilo življenje

In rafali letiji

Čisto blizu tvoje glave

Na momente ti je všeč

A si navajen tega

Jaz pa bom nehala

Edino mobitel

Je moj

In na tv hočem mir

Vse drugo

Ne ne bom več

Se borila

Ker če bi imel

Vsaj eno v resnici rad

Se ne bi skrival

Seveda ti zmoreš še več

Z zaprtimi očmi

Bi lahko igral simultanko

Pa bi še celo zmagal

Smiliš se mi

Bi a ne gre

To je edino kar je

Grem naprej

In kaj vem kje se bo

Kaj zgodilo enemu

Ali drugemu

IŽ-lev

Nada

Poslano:
03. 01. 2026 ob 10:00

Človek pride do točke, ko mora obrniti hrbet ... žalostna pesem.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
03. 01. 2026 ob 16:27

Nada res je žalostna.

Človek bolj ko se zapleta

Hujše je. Rada bi imela

Mirno življenje...se mogoče

Motim da to le ni mogoče..

Tudi tebe želim lepo 

Popoldne in večer

Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 03. 01. 2026 ob 08:31
  • Prebrano 175 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 62.52

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!