
Francitraven
Ja, to pa drži. Veter je kot
Frizer za drevo. Lepo
Lep pozdrav
Irena
Irena hvala za komentar in lepo se imej
lp!
Francelj
Hvala Ronja, mene vedno in vedno fascinirajo v kakšnih težkih naravnih pogojih znajo doživeti in preživeti ... in doživeti, vsaj za nas fascinatno starost...
lep dan ti želim
lp!
Francelj
Anabea, hvala ti in lep večer ti želim
lp!
Francelj
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: francitraven
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!