
Včeraj zvečer
je noro lepo
svetil
Jupiter.
Bleščeči žarki
njegove avreole
so utripali in
se širili navzven
kot zvezdni cvet.
Preden sem pogledala
na Stellarium, kaj za
eno planetarno telo
to je, sem v hecu
pomislila: vesoljska
ladja se je vsidrala
na Vzhodu.
Nebeški
bratje svetlobe
prihajajo
po nas.
Aštar komanda
z vnebovzetnimi
Mojstri je tu!
Planetarni sosedi nam že desetletja manifestiajo različne prizore,
odtise v žitih, Neznane Leteče Oblake in nas
spoštljivo in diskretno pripravljajo za nova
odkritja, kajti mi od treh materialnih stanj
poznamo le tri, oni pa živijo in delujejo
še na štirih ravneh materije, ki jim
pravimo "etrska."
Svit, na tem našem prostranem svetu je veliko nerazložljivih fascinantnih pojavov. Verjamem, da obstaja veliko več bitij v vesolju, ki so duhovno bolj razviti od nas. Rada si predstavljam, da nekateri hodijo med nami inkognito in delajo v dobro človeštva, nas malih bratov in sester, ki nas vodi nižji um, nekontrolirani goni in strasti, želja po agresiji , prevladi n vojskovanju. Etrsko telo moramo spraviti na višje frekvence in dvigniti našo zavest. Naj ti sije svetloba neumrljivega duha in Sonce sreče. Pozdravček in objem od mene :)
OJ, Kamena Strela
vidim da si seznanjena,
me veseli, hvala za dotik, objem.
mulci, ki so se nekoč predstavili, da so z aštar komande, so tudi spregovorili v aštar jeziku. takrat naj bi pripravili kovčke za odhod s tega planeta. kdo ve kako je danes z njimi. tega je že dvajset let.
mi je všeč.
lp, m
A res? Kako zanimivo! Hvala za ta utrinek miko :) Naj ti sijejo zvezde oj, pesnik <3
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Kamena Strela
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!