OSTANI NA CESTI
Boljše je ostati na cesti kot iti v brezpotje. Cesta te nekam pripelje, brezpotje te lahko za zmeraj "odpelje".
Dragon

Napisal/a: Dragon
Aforizmi
- 12. 12. 2025 ob 16:22
- Prebrano 162 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 14.95
