
Danes sem igrala šah sama s seboj. Izgubila sem igro na celi črti. Totalno sem bila poražena.
Ampak - sem pa tudi zmagala. In to je bil res carski občutek.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Kamena Strela
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!