NAJIN GRAD

Šel bom na pot, tu sem končal, 

roko vsem stisnil, ki sem jih poznal. 

dolgove poplačal, vsakemu dal, 

obresti od tistega, kar sem jemal. 

 

Šel bom k njej, ker me ima rada,

pobrala se bova, obstaja še nada.

Toplo je doma, čista zunaj fasada,

iz tega ne greva več skupnega grada. 

 

 

Dragon

IŽ-lev

Poslano:
29. 11. 2025 ob 08:13

Drago dobro jutro

Tako kot si napisal in ne bo

Več muke. Vsakemu vrniti

Dobro z dobrim potem pa v

Mir in srečo.

Lepo.

Lep pozdrav 

Irena

Zastavica

Dragon

Poslano:
29. 11. 2025 ob 08:21

S samim seboj in drugimi spravljen... Lep dan Irena, Drago. 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 29. 11. 2025 ob 07:42
  • Prebrano 279 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 43.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!