
Šel bom na pot, tu sem končal,
roko vsem stisnil, ki sem jih poznal.
dolgove poplačal, vsakemu dal,
obresti od tistega, kar sem jemal.
Šel bom k njej, ker me ima rada,
pobrala se bova, obstaja še nada.
Toplo je doma, čista zunaj fasada,
iz tega ne greva več skupnega grada.
Drago dobro jutro
Tako kot si napisal in ne bo
Več muke. Vsakemu vrniti
Dobro z dobrim potem pa v
Mir in srečo.
Lepo.
Lep pozdrav
Irena
S samim seboj in drugimi spravljen... Lep dan Irena, Drago.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!