BESEDA

je žoga, ki se jo brca, odbija, podaja,
oddaja, lovi in cilja med ognji
nasprotnih idej in ekip.

Svit

Svit

Poslano:
28. 11. 2025 ob 13:22

Svit,
krušna peč


Morda je slika naslednjega: ogenj

Zastavica

branka

Poslano:
28. 11. 2025 ob 13:23

Pa kakšen avtogol rada zabije,

Lepo bodi.

Zastavica

Svit

Poslano:
28. 11. 2025 ob 13:32

OJ, Branka,
čeprav strelec sam sebe zabije
se včasih izkaže za dobro.

Moj navijaški slogan je:

"Razen sebe, ne rabim 

premagati nikogar."


 


Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
28. 11. 2025 ob 16:24

Svit odlično si napisal.

Včasih se mi zdi kot da igram

Pinkponk...ja, besede pa so

Tudi tiste ki nam dajejo 

Pogum in do koder gre, gre...

Lepi popoldne ti želim.

Irena

Zastavica

Svit

Poslano:
28. 11. 2025 ob 16:39

Hvala, Irena.

Zastavica

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
04. 12. 2025 ob 06:22
Spremenjeno:
04. 12. 2025 ob 06:24

Enkrat izgovorjena beseda neustavljivo leti. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.

Aha, še - verjetno: ki se jo brca

Zastavica

Svit

Poslano:
04. 12. 2025 ob 06:59

OJ, Milan,

da. "ki se jo brca," hvala.

Zastavica

Svit

Poslano:
04. 12. 2025 ob 07:28

Hvala za podčrtanje

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 28. 11. 2025 ob 13:21
  • Prebrano 257 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 151.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!