
je žoga, ki se jo brca, odbija, podaja,
oddaja, lovi in cilja med ognji
nasprotnih idej in ekip.
OJ, Branka,
čeprav strelec sam sebe zabije
se včasih izkaže za dobro.
Moj navijaški slogan je:
"Razen sebe, ne rabim
premagati nikogar."
Svit odlično si napisal.
Včasih se mi zdi kot da igram
Pinkponk...ja, besede pa so
Tudi tiste ki nam dajejo
Pogum in do koder gre, gre...
Lepi popoldne ti želim.
Irena
Aha, še - verjetno: ki se jo brca
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!