
Na preži
drsijo
mokre stopnice.
Premočenih nog
čakam divjad.
V zavetju
smrek velikank
sameva balkon.
Ob jasi.
Eva, lepo, da si se nam pridružila!
Milan Ž. - Jošt Š.
Milan Žniderič-Jošt Š. hvala :)
Dolgo je sicer trajalo, da sem zbrala pogum, ampak sedaj sem tu.
Vse dozori ob svojem času.
Eva
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Eva Bičič
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!