
Si zraven mene
A sem te že
Zdavnaj pozabila
Ko te pogledam
Vidim preteklost
Ne sedanjost
Ne prihodnost
To si že uničil
Do konca poteptal
Zdaj sva še samo
Dva tujca
Ki nobenemu ni mar
Kaj bo drugi počel
Tudi če pride bolezen
Šel boš mimo
In niti pogledal
Tudi jaz bom
Naredila enako
Za preteklost
Se ne bom sekirala
Ni vredno
Z vsem poniževanjem
Ki sem ga preživela
Sam Bog bi te poslal
V pekel tam kjer ni
Luksuza ne prešuštva
Moja sedanjost je lepša
Cenim samo ljudi
Ki so do mene dobri
Ker so si to zaslužili
Ko me potegnejo gor
Ko padam skupaj
Res življenje je lepo
Če imaš okoli sebe
Prave prijatelje
Vseh škodljivcev se je treba rešiti in ponovno zadihati.
Borovnica 12,
Treba se je potegnit zase in
Za svoje dostojanstvo ne pa
Da pustimo drugim da grdo
Ravnajo z nami. Zdaj je mir.
Lepi dan ti želim vsega
Lepega
Irena
Kar bom danes storila bo ogledalo včerajšnega dne. A sliko je treba spremeniti.
Lp
Svit lepo pozdravljen
Ŕes je tako kot si nspisal.
Dobesedno tako.
Želim ti lepi dan.
Irena
Milena lepo pozdravljena
Seveda točno tako kot si
Napisala da ne ostanem
Dolžna.
Lep dan ti želim.
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!