Sedanjost

Si zraven mene

A sem te že

Zdavnaj pozabila

Ko te pogledam

Vidim preteklost

Ne sedanjost

Ne prihodnost

To si že uničil

Do konca poteptal

Zdaj sva še samo

Dva tujca

Ki nobenemu ni mar

Kaj bo drugi počel

Tudi če pride bolezen

Šel boš mimo

In niti pogledal

Tudi jaz bom

Naredila enako

Za preteklost

Se ne bom sekirala

Ni vredno

Z vsem poniževanjem

Ki sem ga preživela

Sam Bog bi te poslal

V pekel tam kjer ni

Luksuza ne prešuštva

Moja sedanjost je lepša

Cenim samo ljudi

Ki so do mene dobri

Ker so si to zaslužili

Ko me potegnejo gor

Ko padam skupaj

Res življenje je lepo

Če imaš okoli sebe

Prave prijatelje

IŽ-lev

Borovnica12

Poslano:
26. 11. 2025 ob 07:35

Vseh škodljivcev se je treba rešiti in ponovno zadihati. 

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
26. 11. 2025 ob 07:42

Borovnica 12,

Treba se je potegnit zase in

Za svoje dostojanstvo ne pa

Da pustimo drugim da grdo

Ravnajo z nami. Zdaj je mir.

Lepi dan ti želim vsega 

Lepega

Irena

Zastavica

Svit

Poslano:
26. 11. 2025 ob 17:58

Vse kar storim danes bo jutri zaradi včeraj

Zastavica

Milena

Poslano:
26. 11. 2025 ob 19:45

Kar bom danes storila bo ogledalo včerajšnega dne. A sliko je treba spremeniti.

Lp

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
27. 11. 2025 ob 14:36

Svit lepo pozdravljen

Ŕes je tako kot si nspisal.

Dobesedno tako.

Želim ti lepi dan.

Irena

Zastavica

Svit

Poslano:
27. 11. 2025 ob 14:37

Irena pozdravljena

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
27. 11. 2025 ob 14:38

Milena lepo pozdravljena

Seveda točno tako kot si

Napisala da ne ostanem 

Dolžna.

Lep dan ti želim.

Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 26. 11. 2025 ob 07:33
  • Prebrano 221 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 103.16

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!