S telesom obrnjena vate

mehko me božaš po stopalih
tipaš vozličke, ko prepuščam se vonju oktobra
v nežni dremavici brišem prah
in ura tiktaka, nisem prehitra
oblečena v oprijeto črno lebdim v brezčasju
v objemu skoraj slečenih vej
med bilkami sladkega popoldneva
umiva me nežnost tvojega brstnega glasu
s praskami na hrbtu hlastno obiraš moj grozd
ko pogrezaš se med krvave stene
ko raztreščiš harmonijo, utripajo premetane žile
in besede zavržem, glasbo utišam s sopenjem
pesem škržatov prelomim v orgazem, jo pregnetem v atome
zadišim, z vonjem ljubim, s prsti se učim
všijem v dlani semena, z usti jih izpijem, tvoja, neomajna
dotikajo se špranje, ko iz ust curljajo
in prestrežeš mojo časo, polno, z baklami zapičen v sen
ugaja mi, prislonim te k ustom, zatisnem oči, se veča
ko stopim v razkorak, drhteča


sheeba

Komentiranje je zaprto!

sheeba
Napisal/a: sheeba

Pesmi

  • 20. 11. 2009 ob 00:23
  • Prebrano 748 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!