
Bliža se bela zima
svetleča in ledena
v srcih prižiga iskre sreče
oči pa iščejo polja zelena
Tu stojiš in gledaš me
ko padajo snežinke bele
poljubi tvoji zacvetijo
in snežinke so vesele
Iz oči pa teče reka
divja in ledena
stopinje v snegu se izgubljajo
in vse poti zakrijejo polja zelena
Takrat zaslišim neki klic
ki odmeva sredi tišine
srce se moje razveseli
ker to so zvoki vijoline
Ti in jaz zapleševa
na polju polnem sreče in miline
poljubi pa odmevajo
čez polja in ravnine
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!