BELA ZIMA

Bliža se bela zima

svetleča in ledena

v srcih prižiga iskre sreče

oči pa iščejo polja zelena

 

Tu stojiš in gledaš me

ko padajo snežinke bele

poljubi tvoji zacvetijo

in snežinke so vesele

 

Iz oči pa teče reka

divja in ledena

stopinje v snegu se izgubljajo

in vse poti zakrijejo polja zelena

 

Takrat zaslišim neki klic

ki odmeva sredi tišine

srce se moje razveseli

ker to so zvoki vijoline

 

Ti in jaz zapleševa

na polju polnem sreče in miline

poljubi pa odmevajo

čez polja in ravnine

Milena

Komentiranje je zaprto!

Milena
Napisal/a: Milena

Pesmi

  • 07. 11. 2025 ob 08:40
  • Prebrano 140 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 78.09

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!