
Zvezdni prah, seme življenja vzklije v jadru časa in biser zasveti na-modrem planetu, samo da danes, »moder planet ni več tako moder«, vedno bolj ga prikrivajo temni nevihtni oblaki.
Francitraven
Tudi temni oblaki morajo
Biti tko recimo če je pekel
Mora biti tudi raj.
Lep večer ti želim
Irena
Irena, osebno mislim, da je na svetu preveč, preveč ljudi, ki živijo v revščini, preveč, preveč vojn, ki rušijo domove ljudem, preveč, preveč sovraštva, ki neti ogenj in to so moji temni oblaki, ki vse bolj zagrinjajo planet(žal) in izrinjajo modrost in upam, vsaj želim si tako, da bi raj obstajal, a žal bomo to izvedeli, šele takrat , ko bomo odšli..., do takrat pa skušajmo loviti srečo in zadovoljstvo v našem svet....
Prijeten večer in mirno noč ti želim in hvala za tvoj komentar!
lp!
Francelj
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: francitraven
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!