Turbolentni časi

Zvezdni prah, seme življenja vzklije v jadru časa in biser zasveti na-modrem planetu, samo da danes, »moder planet ni več tako moder«, vedno bolj ga prikrivajo temni nevihtni oblaki.

francitraven

IŽ-lev

Poslano:
06. 11. 2025 ob 17:46

Francitraven

Tudi temni oblaki morajo

Biti tko recimo če je pekel

Mora biti tudi raj.

Lep večer ti želim

Irena

Zastavica

francitraven

Poslano:
06. 11. 2025 ob 19:17

Irena, osebno mislim, da je na svetu preveč, preveč ljudi, ki živijo v revščini, preveč, preveč vojn, ki rušijo domove ljudem, preveč, preveč sovraštva, ki neti ogenj in to so moji temni oblaki, ki vse bolj zagrinjajo planet(žal) in izrinjajo modrost in upam, vsaj želim si tako, da bi raj obstajal, a žal bomo to izvedeli, šele takrat , ko bomo odšli..., do takrat pa skušajmo loviti srečo in zadovoljstvo v našem svet....

Prijeten večer in mirno noč ti želim in hvala za tvoj komentar!

lp!

Francelj

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

francitraven
Napisal/a: francitraven

Aforizmi

  • 05. 11. 2025 ob 08:31
  • Prebrano 208 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 19.64

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!