Lunini monologi 47

Ma, saj vem.
Bi morala biti tiho.
Komu pa so monologi namnjeni?
Sebi, jaz - meni , ali kako gre to!
Ampak, moram in bom
monologirala:

Nekdo je nekje
nekoga danes (nekoč)
citiral:

"Kogar imajo bogovi radi, ta odide mlad."
HAHAHAHA
hahahahaha
hahaha
haha,
ha.

ha?

Prosim?
In memoriam?
Jaz pa sem mu osvetlejevala obraz.
Zadnjo noč na gori, osamljenemu!
Vprašajte mene.
Aja, seveda,
Prav imate.

Od mene odgovora ne bo.

Ampak citat,
to pa je ...
hahaha
haha
Še usta mi lahko narišete razpotegnjena v režanje.

Lidija Brezavšček - kočijaž

Komentiranje je zaprto!

Lidija Brezavšček - kočijaž
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)

Pesmi

  • 16. 11. 2009 ob 20:27
  • Prebrano 825 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 259

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!