Ma, saj vem.
Bi morala biti tiho.
Komu pa so monologi namnjeni?
Sebi, jaz - meni , ali kako gre to!
Ampak, moram in bom
monologirala:
Nekdo je nekje
nekoga danes (nekoč)
citiral:
"Kogar imajo bogovi radi, ta odide mlad."
HAHAHAHA
hahahahaha
hahaha
haha,
ha.
ha?
Prosim?
In memoriam?
Jaz pa sem mu osvetlejevala obraz.
Zadnjo noč na gori, osamljenemu!
Vprašajte mene.
Aja, seveda,
Prav imate.
Od mene odgovora ne bo.
Ampak citat,
to pa je ...
hahaha
haha
Še usta mi lahko narišete razpotegnjena v režanje.
Lidija Brezavšček - kočijaž