
morali so tja
kot že nešteto
rodov poprej
ta pot
jim je bila
v genih
v krilih
klenih
smrt
je bila
hitrejša
žerjavi
padajo
z neba
Ojoj, prav prizadelo me je
... Pot brez vrnitve, kako žalostno.
Lp, Marija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!