
si predstavljaš prizor
bil sem na neki obletnici
okrogla šestdesetica
ne spomnim se točno kdaj
se mi zdi da čez ducat let
torej
slavljenjec
dedec in pol
daleč daleč za njim je pomlad
se pojavi z najnovejšim modelom
Tiffany 500
on ji pravi Kimi ali nekaj takega
skratka
nima da nima
visoka blond pametna
s čarobnim glasom in pogledom
dedci
ne boš verjel
vsi okrog nje
koliko je stala
koliko časa se polni baterija
je vodotesna
kako kaj...
ne bodimo packi
a jo posodiš
se jo da utišati če govori preveč
kot želiš
se je bahal
moja Kimi je fantastična
in jo zaljubljen bahavo pogleda
in možje smo se navduševali
in srkali oranžno vino
in pozabili na naravne gospe
ki jim čas ne prizanaša
ki so klepetale v drugem kotu
in se hihitale
ko jim je samska kolegica priznala
da je za teden najela Jurija
tako ga je klicala ona
ker Ken 2R pač res ne zveni romantično
kar pa sploh ni pomembno
ko ga spoznaš v vseh njegovih dimenzijah
dokler
srknila je požirek oranžnega vina
dokler se ne zaveš
da je Ken
Duhovito! Kaj bi se mučili s partnerji, ki se starajo in so tečni in neumni.
lovrenka
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: botermesec
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!