ZDRAVILO

Vse kar nam prodajajo in govorijo da je zdravilo, se lahko v pravi mešanici uporabi kot strup. 

Dragon

francitraven

Poslano:
21. 10. 2025 ob 12:57
Spremenjeno:
21. 10. 2025 ob 15:10

Dragon tale tvoj aforizem mi je zares fajn!, pa še za ženske pravjo, da je strup vedno v malih flaškah, važen je, da si oči ne mažemo z njim, če pa gre po grlu, pa je včash fajn, sm če ne bi blo stranskih učinkov!.

PRIPIS:poznal sem enega sodelavca, ki se je zaradi svojih prepričanj homeopatsko zdravil in žal je zaradi tega mlad škripnil....

Dober se imej in zares lep dan ti želim!

lp!

Francelj

Zastavica

Dragon

Poslano:
21. 10. 2025 ob 15:59

Hvala Francelj, mislil sem bolj na bonbončke in zmeraj iste pravljice ki lahko postanejo grozljivke...lp,Drago

Zastavica

francitraven

Poslano:
21. 10. 2025 ob 16:02

Drago, fajn!, lepo se imej in uživaj v penziji!.

lp!

Francelj

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Aforizmi

  • 21. 10. 2025 ob 12:09
  • Prebrano 195 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 74.8

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!