
Vse kar nam prodajajo in govorijo da je zdravilo, se lahko v pravi mešanici uporabi kot strup.
Dragon tale tvoj aforizem mi je zares fajn!, pa še za ženske pravjo, da je strup vedno v malih flaškah, važen je, da si oči ne mažemo z njim, če pa gre po grlu, pa je včash fajn, sm če ne bi blo stranskih učinkov!.
PRIPIS:poznal sem enega sodelavca, ki se je zaradi svojih prepričanj homeopatsko zdravil in žal je zaradi tega mlad škripnil....
Dober se imej in zares lep dan ti želim!
lp!
Francelj
Hvala Francelj, mislil sem bolj na bonbončke in zmeraj iste pravljice ki lahko postanejo grozljivke...lp,Drago
Drago, fajn!, lepo se imej in uživaj v penziji!.
lp!
Francelj
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!