Smešna bitja

Kokoška se je izgubila in ničhudega sluteča odleže svoja jajčka v sosedov kurnik in to opazi petelin in jo okara:"Saj veš draga moja, da to prav zares ni v redu, kaj bodo pa sedaj drugi petelini rekli?!" 

francitraven

IŽ-lev

Poslano:
26. 10. 2025 ob 10:25

Ja, ni dobro iti v drugi kurnik

Samo mogoče pa bo potem

Vse v redu...

Dobro si to spisal

Lep pozdrav

Irena

Zastavica

francitraven

Poslano:
26. 10. 2025 ob 10:48

Življenje spiše mrsikaj in marsikaj se zgodi ljudem.

Irena dober se imej

lp!

Francelj

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
26. 10. 2025 ob 13:49

Francelj lepo pozdravljen

Poznam ljudi ki imajo kurnik

In enkrat je bila lisica v

Kurnik vse je pojedla in celi

Kurnik je bil taki kot bi

Nekdo naredil masaker, no

Saj tudi res je bilo.

Lepi dan ti želim

Irena

Zastavica

francitraven

Poslano:
26. 10. 2025 ob 16:40

Irena, hvala za komentar, zvitorepke so včasih tudi take, kot si napisala, če le dobijo priložnost.

Prijeten dan še naprej ti želim

lp!

Francelj

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

francitraven
Napisal/a: francitraven

Aforizmi

  • 18. 10. 2025 ob 07:06
  • Prebrano 275 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!