
Kokoška se je izgubila in ničhudega sluteča odleže svoja jajčka v sosedov kurnik in to opazi petelin in jo okara:"Saj veš draga moja, da to prav zares ni v redu, kaj bodo pa sedaj drugi petelini rekli?!"
Ja, ni dobro iti v drugi kurnik
Samo mogoče pa bo potem
Vse v redu...
Dobro si to spisal
Lep pozdrav
Irena
Življenje spiše mrsikaj in marsikaj se zgodi ljudem.
Irena dober se imej
lp!
Francelj
Francelj lepo pozdravljen
Poznam ljudi ki imajo kurnik
In enkrat je bila lisica v
Kurnik vse je pojedla in celi
Kurnik je bil taki kot bi
Nekdo naredil masaker, no
Saj tudi res je bilo.
Lepi dan ti želim
Irena
Irena, hvala za komentar, zvitorepke so včasih tudi take, kot si napisala, če le dobijo priložnost.
Prijeten dan še naprej ti želim
lp!
Francelj
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: francitraven
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!