PREVEČ IN PREMALO

Preveč je na svetu nevarnih strupov, 

preveč zlaganih in neizpolnjenih upov.

Preveč se ljudi oklepa starih kalupov, 

preveč nepotrebnih po spletu nakupov.

 

Premalo je druženja, plèsanja z dekleti,

premalo piknikov ob ognju poleti. 

Premalo denarja za sobo najeti,

premalo želi si nas srečo ujeti. 

Dragon

Nada

Poslano:
13. 10. 2025 ob 08:00

Da, pridružujem se temu sporočilu!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 13. 10. 2025 ob 07:21
  • Prebrano 291 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 76.96

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!