
Preveč je na svetu nevarnih strupov,
preveč zlaganih in neizpolnjenih upov.
Preveč se ljudi oklepa starih kalupov,
preveč nepotrebnih po spletu nakupov.
Premalo je druženja, plèsanja z dekleti,
premalo piknikov ob ognju poleti.
Premalo denarja za sobo najeti,
premalo želi si nas srečo ujeti.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!