
Ko odpelje vlak
mimo naj'nih jas,
najin zadnji vlak,
mijmo Leskofcov,
tan de prazna kloup,
samo najna kloup.
Či odijdem jes,
či ostaneš tij
in zaraste kloup,
idi na tou pout,
tan v pesmi oživij
slika najnij dnij.
Či odijdeš tij
in ostanem jes,
ne de zarasla kloup,
šau bom na tou pout,
tan je najni Had,
tan möu te bom rad.
Ko bo mimo vlak,
mimo vseh postaj,
najin zadnji vlak,
naj zapelje v Had,
tan de najna kloup,
kre nje pa nouva pout.
Vse dobro za vaju ❤️
In pesem se mi dopadne
Lp, Marija
Marija, hvala za vse Dobro, me veseli, da se ti pesem dopadne.
Lep pozdrav, Caki
Caki dobro jutro
Kako lepo pesem si napisal.
Ta klop ima gotovo veliko
Duš ki osamljeno izmenično
Hodijo in sedajo nanjo s
Svojimi mislimi.
Čestitke Caki
In lep pozdrav
Irena
Tolminka, hvala za branje in odziv. Lp, Caki
Irena, vesel sem tvojega odziva, hvala za čestitke. Vsaka klop ima svojo zgodbo, še več – tudi dušo.
Vse Dobro želim in te lepo pozdravjam. Caki
Caki
Iskrene čestitke za 35 let!
Lep pozdrav, Dejan
Dejan, hvala branje in čestitke!
Lep pozdrav, Caki
Čestitke k še eni tvoji narečni, polni ljubezni,
lp, Ana
Ana, urednica, hvala za izbor in čestitke. Lep pozdrav, Caki
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: F2#Caki
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!