V TIŠINI MOLIM ZATE

Prijatelj moj, ki zdaj žaluješ,
čutim te v tej v bolečini.
Svoji stiski sam kljubuješ,
ko obdajaš se s spomini!

Vidim v tvojo krhko dušo,
pa čeprav skrbno jo skrivaš.
V njej že čutim strašno sušo,
ker z osamo jo zalivaš.

Slišim te, čeprav molčiš,
(tega skriti ni mogoče),
slišim te, ko sam kričiš,
slišim, ko srce ti joče.

Ampak vedi, mislim nate,
a kot hočeš, le molčim!
V tej tišini molim zate:
To, le to lahko storim!

Katarina Ambrož

Komentiranje je zaprto!

Katarina Ambrož
Napisal/a: Katarina Ambrož

Pesmi

  • 13. 09. 2025 ob 11:14
  • Prebrano 150 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 72.54

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!