
Nikoli nisem na glas izrekla,
da sem se v najinem odnosu počutila,
kot na žuru polnem ljudi,
kjer me nihče ni videl, ko sem prišla
in nihče me ni opazil, ko sem odšla.
Potem se prebudim v jutro v katerem se vse idealno zdi.
Hitim najti zvezek, v rdečem usnjenem ovoju,
da zabeležim tudi ta trenutek.
In, ker je vse tako zelo v redu,
ni modro napisati kakšno glupost.
Mi bo šlo?
Nama bo šlo?
Ti pogledaš v strop
kot bi nekomu dajal priložnost, da se skrije.
Vrnila sem se v kot.
Kmalu si prinesel pokazati novo žrtev.
Spominjal si me na lisico,
ki je v čeljusti držala tolsto kuro.
Naredila sem točno to, kar si pričakoval
in ji vrgla še en kos naju.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: branka
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!