Če bi tišina bila samo trenutek

Če tišina
ne bi boleče
strmela vame,
bi ji molčeče
vrnil navidezni poljub.
Nemo bi se zazrl
v njene oči
in v igri očesnega kontakta,
bi se zavrtela
v vrtinec čustev.
Nepredvidljiv rezultat
bi v meni prebudil
tesnobni občutek
vseh izgubljenih ljubezni.
Če tišina
ne bi bila tišina,
bi zagotovo
bila trenutek,
ki ga ni mogoče ujeti.

Melanholični Kameleon

Komentiranje je zaprto!

Melanholični Kameleon
Napisal/a: Melanholični Kameleon

Pesmi

  • 24. 08. 2025 ob 12:59
  • Prebrano 169 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 80.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!