
Če tišina
ne bi boleče
strmela vame,
bi ji molčeče
vrnil navidezni poljub.
Nemo bi se zazrl
v njene oči
in v igri očesnega kontakta,
bi se zavrtela
v vrtinec čustev.
Nepredvidljiv rezultat
bi v meni prebudil
tesnobni občutek
vseh izgubljenih ljubezni.
Če tišina
ne bi bila tišina,
bi zagotovo
bila trenutek,
ki ga ni mogoče ujeti.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Melanholični Kameleon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!