Filatelist

Pogledov si že zdavnaj ne kradeva,
včasih se sploh pozdraviva ne ob jutranji kavi,
ne vem, kdaj sem nazadnje slišal tvoj smeh,
vem pa, da sem ga slišal zadnjič.

Svarili so me pred tem,
bil sem mlad, razvnet, nisem vedel,
v nekaj sem moral verjeti,
ne vem, zakaj sem si izbral ljubezen.

Ko boš naslednjič zaspala pred TV-jem, jo bom pobrisal,
ne bom puščal pisma, nimam navdiha,
pa tudi forenzikom ne mislim lajšati dela,
naj si prislužijo nove plačilne razrede.

Enkrat na mesec ti bom poslal kartico,
vsakič z bolj eksotičnega kraja.
Vsemu temu bi se lahko izognila,
če ne bi tako prekleto sovražila mojega zbiranja znamk.

lovilec

Komentiranje je zaprto!

lovilec
Napisal/a: lovilec

Pesmi

  • 24. 08. 2025 ob 01:03
  • Prebrano 66 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 39

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!