Kako si? Kako gre?

Kako si? Kako gre?

Besedni zvezi, ki dajeta upanje. Navidezno zanimanje. Pomoč in podporo. 

A v resnici?

V resnici nikogar ne zanima. Nihče noče vedeti, kako zares si. Nihče noče poslušati tvojih težav in tegob, strahov in misli, nočnih mor, ki te dušijo in potiskajo k tlom.

Pa tudi ti, nočeš nikogar obremenjevati, nikomur povzročati nelagodja in skrbi. 

Zato vedno odgovoriš: "Okej. V redu. Fajn."

Čeprav bi najraje jokal, kričal in prosil za pomoč.

A nikogar ne zanima.

Zato pogoltneš solze, si narišeš nasmeh na obraz.

"Okej sem."

"V redu."

"Fajn."

Zato se bojim naslednjega: "Kako si? Kako gre?"

Ker vem, da definitivno nisem okej, ne v redu, ne fajn.

nekje nekdo

Ana Porenta

urednica

Poslano:
20. 08. 2025 ob 09:21

Pozdravljen/a in dobrodošel/la na Pesem si, nekje nekdo, lepo, da si se nam pridružil/a,


Ana

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

nekje nekdo
Napisal/a: nekje nekdo

Pesmi

  • 16. 08. 2025 ob 10:00
  • Prebrano 168 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 39.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!