
Spomnim se, lani,
kako sem šla k tebi:
v tisti obleki, lepi, oprani.
A ti, kot da opazil me ne bi.
Stala sem tam,
kjer vedno si čakal:
ti si prišel, a nisi bil sam.
Si le pozdravil, a nisi počakal.
Jaz sem le stala,
bila sem brez diha:
kot kamen, kot skala.
Kot mrtva. A kot da vse niha.
Solze sem skrila,
pod lažno veselje:
vse v njih sem utopila.
Umrli so upi. Živijo le želje.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!