Mama

Kdaj spoznamo,
Kako pomembna je mama za nas?
Kdaj smo sposobni reči ji:
Rad te imam?
Ko je že prepozno največkrat.
Kar čakamo.
In ne izrečemo.
Ona pa je tu.
Vedno in povsod.
V bolezni.
V samoti.
V žalosti.
V razočaranju.
V veselju.
V strahu.
Vedno je ob nas.
Vedno pomaga.
Poskrbi za nas.
Pretirava.
In na nam gre na jetra.
Namesto ene same preproste besedice:
Hvala.
Mama, če ne drugače,
Ti lahko vsaj tukaj povem?
Rad te imam,
Zaradi vsega,
Kar si mi dala,
Kar sem ti jaz storil,
Pa si mi oprostila.
Za vse iskrena hvala.
Za vsak dan iskrena hvala.
Za vsako besedo iskrena hvala.
Za vsak pogled iskrena hvala.

Jani

Komentiranje je zaprto!

Jani
Napisal/a: Jani

Pesmi

  • 10. 11. 2009 ob 00:28
  • Prebrano 752 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 80

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!