
kar sem
in kar nisem
kar bi rada bila
in česar ne maram
v plimi
in v oseki
v oblaku
in v koreninah
v kamnu
in v luni
v metulju
in v kači
v glasu
in v tišini
čeprav ne ločim
trenutka večnosti
od večnosti trenutka
čeprav ti ne znam razložiti
kaj je neskončnost
čeprav ne razumem
črne luknje človeškega zla
Koliko čepravov zmede naš sem ... čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!