
Kako naj pomagam ti draga, kako?
Še včeraj si srečna se stisnila k meni,
kot v pravljici nama bilo je lepo.
Kako naj ti draga rane ozdravim,
iz krempljev iztrgam prekletega zla?
Travme preteklosti zbrišem, pospravim,
rešim za vedno iz tega peklá.
Deliva spomine si že iz otroštva,
meni lahko poveš, saj te poznam.
Vem da popolnega tu ni poroštva,
potrudil se bom, ker rad te imam.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!