
ne nisem Samsa
sem navaden škržat
moj dnevnik je preprost
napisan s štirimi črkami
C V R K
seveda znam šteti
do štiri v neskončnost
zjutraj
ko srkamo roso
pianissimo
C-V-R-K
piano ob prvem žarku
CVRK-CVRK...
in že se ogrevamo
dajmo bratje
piu forte vivace
CVRKCVRK...
fortissimo andante allegro
glasneje na vse grlo
...CVRKCVRKCVRKCVRK...
živelo življenje v štirih črkah!
s soncem valujemo skozi dni
počasneje nam pravi
večeri se
lento počasi
lentissimo
psss
do konca dne
do zadnjega
C-V-R-K
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: botermesec
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!