Dnevnik nekega škržata

ne nisem Samsa
sem navaden škržat
moj dnevnik je preprost
napisan s štirimi črkami
C V R K
seveda znam šteti
do štiri v neskončnost
zjutraj
ko srkamo roso
pianissimo
C-V-R-K
piano ob prvem žarku
CVRK-CVRK...
in že se ogrevamo
dajmo bratje
piu forte vivace
CVRKCVRK...
fortissimo andante allegro

glasneje na vse grlo

...CVRKCVRKCVRKCVRK...

živelo življenje v štirih črkah!

 

s soncem valujemo skozi dni

počasneje nam pravi
večeri se
lento počasi
lentissimo
psss
do konca dne
do zadnjega

C-V-R-K

botermesec

Komentiranje je zaprto!

botermesec
Napisal/a: botermesec

Pesmi

  • 25. 06. 2025 ob 19:57
  • Prebrano 155 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 84.75

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!